Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 02/24/18 in all areas

 1. 1 like
  może to być odczyn po zastrzyku, ale do tej pory to raczej powinien zejść. Całkiem mozliwe, że to może być również tłuszczak. Ale to takie gdybanie, bo nikt przez internet nie zbada suni i nie postawi diagnozy. Najlepiej podejdź do weta, on zobaczy co to jest i rozwieje twoją wątpliwość
 2. 1 like
  Rasowy pies = rodowód. Bez rodowodu = Kundel. Wygląda na to, że zostaliście zwyczajnie oszukani przez pseudohodowce, no brawo. Liczcie się z tym, że pies może mieć choroby genetyczne, lub wyrośnie na psa agresora. Ehh, brak słów na takich ludzi.
 3. 1 like
  z tego co zrozumiałam, masz na myśli żeby pies pokrył sunię, która jest jego córką. Otóż nie. Nie są wskazane związki kazirodcze (w sensie pies kryje swoją córkę, syn matkę, lub krycie między rodzeństwem). Z takich kryć rodzą się chore psy. To po pierwsze, a po drugie jest zakaz obowiązujący od 2012r który to zabrania rozmnażania kundelków, czyli psów które nie mają udokumentowanego pochodzenia (metryki/rodowodu).
 4. 1 like
  To prawda, gdybyś posiadała metrykę psa, to nie miałabyś wątpliwości. A tak to można powiedzieć, że piesek jest w typie rasy Cocker spaniel, co oczywiście mu nie umniejsza, bo jest śliczny
 5. 1 like
  Lalka spoko ale chyba nie to forum
 6. 1 like
  Zmiana diety na wartościową powinna zlikwidować problem matowej sierści, jeżeli pomimo tego sierść nadal taka będzie, może to być objaw choroby. Może warto byłoby wprowadzić do diety psa BARF? Jeżeli nie wiesz co kryje się za BARFem zachęcamy do przeczytania o tej diecie pod tym linkiem: https://www.psy.pl/barf-bez-gotowania/ oraz https://www.psy.pl/opinie-wlascicieli-psow-o-barfie/ Pozdrawiamy!

Media społecznościowe

Dodaj nas