ojeja

Members
 • Content count

  124
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

ojeja last won the day on November 6

ojeja had the most liked content!

Community Reputation

31 Excellent

1 Follower

About ojeja

 • Rank
  Yappies
 • Birthday

Recent Profile Visitors

254 profile views
 1. jest bardzo dużo osób które karmią swoje psy surowizną. Czy spotkałaś jakiegoś agresywnego psa którego właściciel mówił że to przez surowiznę? To jest bzdura. Również bzdurą jest to że pies który ma czarne podniebienie jest agresywny. Więc mając na uwadze, to że każdy pies ma czarne podniebienie, wniosek się nasuwa taki że wszystkie psy powinny być agresywne.
 2. a jakie ma jedzenie - mokrą karmę, suchą, gotujesz mu?
 3. na filmiku który zamieściłeś, nie widać jak się pis porusza, oprócz tego że kręci się w kółko. Żeby mozna było coś stwierdzić, musisz nagrać jak psiak idzie. Co prawda wydaje mi się że zauważyłam (?) coś na zasadzie "utknięcia" na lewej tylnej nodze, ale nie jestem pewna. Niemniej jednak powinieneś pojechać z psem do weterynarza, jeśli są problemy z badaniem, to przyśpić psa, zbadać łapę testem szufladkowym i dodatkowo zrobić mu prześwietlenie tej łapy
 4. pokazać psa weterynarzowi
 5. czy możesz przepisać post? Przez to przekopiowanie w niebieskim kolorze, nie można przeczytać co jest napisane
 6. szczerze mnie zatkało, to co napisałeś. Jak hodowca może nie wiedzieć jakie ma/hoduje psy. Czy możesz podać nazwę tej hodowli i napis na pieczątce przystawionej na tym rodowodzie?
 7. jest to normalne, każdy psiak posiada takie opuszki. Te "łuski" mają za zadanie zwiększyć przyczepność. Jeśli opuszki były by popękane, psiak by utykał, nie chciał chodzić, wówczas powinnaś się martwić.
 8. weterynarz, w razie jakichś problemów które mogą się wydarzyć, osoba postronna nie pomoże
 9. a czy psiak zna jakieś komendy? Jeśli nie, to proponuję zacząc od nauki siadania na komendę
 10. dlaczego reagujesz dopiero teraz? Jeśli pies miał taki atak, to nie czeka się na "dalszy rozwój wypadku", tylko od razu zabiera psa do weterynarza. A jeśli nie masz możliwości zabrania psa do weta, to zamawia się na cito wizytę domową. W aptece nie kupisz żadnego lekarstwa, bo nie wiadomo co psu jest.
 11. cockerspaniel

  już ci napisałam odpowiedź we wcześniejszym poście
 12. jeśli nic mu nie dolega, to najprawdopodobniej ostatni spacer jest za krótki i psiak nie zdąży załatwić się dobrze
 13. cockerspaniel

  jeśli nie masz metryki psiaka, która potwierdziła by jej rasowość, to niestety ale masz kundelka. Ślicznego kundelka :). Wszystkie psiaki, które nie mają udokumentowanego pochodzenia, są kundelkami
 14. witaj Sylwia22
 15. witaj, zapraszamy do dyskusji

Media społecznościowe

Dodaj nas