Silvery

Members
 • Content count

  129
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Silvery last won the day on October 25

Silvery had the most liked content!

Community Reputation

24 Excellent

About Silvery

 • Rank
  Yappies
 • Birthday
 1. Nic. Uzbroić się w cierpliwość i nie ingerować w psie relacje. Psy, czyli suki dogadają się - raczej prędzej, niż później.
 2. Do kompletu (ksywek) brakuje tylko, byś zaczęła pod ich wezwaniem rozmawiać tu sama z sobą. Ale to już było. Na innym psim forum.
 3. Zawołać chłopaka do pomocy.
 4. Oj, przepraszam. Sięgnąłem po pierwsze z brzegu ogłoszenie beagle po 850 zł., ale w tej cenie jest ich więcej. I faktycznie, inny gość oferuje jeszcze labradory, boksery, bernardyny i buldogi - wszystkie z rodowodami DZHPR (Dolnośląski Związek Hodowców Psów Rasowych?). Pewnie to prezes tego związku. Tak to się robi teraz psie biznesy. Od strony formalno-prawnej nikt mu nie podskoczy, a że tymi rodowodami można co najwyżej podetrzeć psom tyłki, to już inna sprawa.
 5. Hodowla pod egidą Dolnośląskiego Związku Hodowców Psów, i wszystko jasne. Na Olxie nie widzę innych ogłoszeń sprzedaży psów tego hodowcy - prócz wspomnianych beagle po 850 zł - więc coś Ci się pobeaglowało.
 6. Wziąć psa do domu - podobnie jak tego drugiego - by się przekonał, że w domu nie zmarznie. To nie po pańsku trzymać psa na gumnie. Idzie zima.
 7. Lepiej to drugie. Koniecznie.
 8. Co Ty nie powiesz? A Cukrowa lala tu (czy jakoś tak) to pies, tydzień temu? Reszty tych farmazonów nie chce mi się nawet czytać.
 9. Po to: 1. Eric Knight - Lassie, wróć! 2. Steven Winn - Como, wróć! 3. John Grogan - Marley i ja. Życie, miłość i najgorszy pies świata 4. Jon Katz - Dobry pies 5. Garth Stein - Sztuka ścigania się w deszczu 6. Jędrzej Fijałkowski - Emil 7. Abigail Thomas - Życie na trzy psy 8. Joanna Szarras - Garet, fe! 9. Dorota Sumińska - Autobiografia na czterech łapach 10. Dorota Sumińska - Dalej na czterech łapach 11. Michael Morpurgo - W biegu. Niezwykłe przygody wyjątkowego psa 12. Nuala Gardner - Mój przyjaciel Henry 13. Mark Levin - Uratować Sprite'a 14. Jay Kapelman - Misja szczeniak. Pozdrowienia z Bagdadu 15. Lucy Dillon - Psy, Rachel i cała reszta 16. Isabel George - Pies, który uratował mi życie 17. Jackie Todd - Nasze piękne dni i kochane psy w Andaluzji 18. Allie Larkin - Zostań 19. Lucy Dillon - Spacer po szczęście 20. Bruce Cameron - Misja na czterech łapach. Powieść dla ludzi
 10. Tu znajdziesz podstawowe informacje o monitoringu domowym i o kamerach IP przydatnych do tego: https://www.x-kom.pl/poradniki/4565-kamera-ip-dlaczego-jej-potrzebujesz-monitoring-do-twojego-domu.html
 11. Jeśli rzeczywiście masz niezłomną wolę studiowania z psem u boku, to bierz szczeniaka jak najwcześniej. Będą łatwiejsze początki w nowym miejscu. Musisz przy tym brać pod uwagę fakt, że wynająć mieszkanie/pokój przez posiadaczkę psa jest bardzo trudno. Przynajmniej w Warszawie. Ponieważ u mnie po domu całe życie kręcą się różne Lassie, to moja propozycja dla Ciebie co do rasy jest tylko jedna: border collie. Jedyną wadą w tym przypadku jest to, że bordera nie sposób zmęczyć, nie zamęczywszy się samemu na amen. No, ale to sportowiec (frisbee) i pies pracujący. Z braku owiec może pilnować i zaganiać jakieś większe towarzystwo studenckie na łonie natury. A poza tym to cud, miód i orzeszki.
 12. Właśnie stawiałem pytanie uzupełniające, ale po tej fotce już nie mam więcej pytań. Fajna rodzinka.
 13. A u tych dwóch nie masz już problemów z rozpoznaniem płci? Możesz zamieścić wspólne zdjęcie wszystkich szczeniaków z suką? Niekoniecznie od strony podbrzusza.
 14. Odnieś go do jego mamy. Powinien przebywać z nią jeszcze 4 tygodnie.
 15. 90 zł za dobę? Bardzo drogo, ale kto bogatemu zabroni? W normalnych hotelikach dla zwierząt ceny zaczynają się od 30 zł - vide choćby znany mi skądinąd hotelik w Niepołomicach http://pensjonatpupila.pl/

Media społecznościowe

Dodaj nas