marzena zielińska

Members
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About marzena zielińska

 • Rank
  Newbie
 • Birthday
 1. Przepraszam ale nie będzie mi żal Pani jak zacznie Pani płakać , że to jednak nie Pani. Idę za Panią bo zaintrygowała mnie Pani . Teraz widać , że miałam rację iż ma Pani duży problem ale sama ze sobą.
 2. Nadal nie ustępuje Pani jak widać tej ohydnej gry ? Mam nadzieję, że to co w końcu zrobiła hodowczyni przyczyni się aby postawiono Pani zarzuty prokuratorskie
 3. Z prawdą to Pani się mija droga ,, publicystko'' szukająca i żądna krwi. Chętnie takie dowody zobaczyłabym na oczy. Ale skoro ich nie ma to brawo dla tej umęczonej hodowczyni, że ma jeszcze siły na walkę z takimi ,,ludźmi 'jak Pani
 4. O jeszcze jednym zapomniałam zapytać a bardzo mnie to ciekawi. Przez bramę odbierała Pani prawie zwłoki a co z pieniędzmi? Jako samarytanka zapłaciła Pani za prawie zwłoki podane przez bramę? Ja i każdy normalny człowiek by się wycofał prawda? Może ma Pani dowód wpłaty np. na konto? Nie chwaliła się Pani przez telefon , że jest wszystko ok i wspaniale? Prawie zwłoki raczej nie wyglądają dobrze co?
 5. Zapoznałam się z Pani sprawą i czy to nie Pani usilnie chciała odebrać pieska bez obecności właścicieli? Dokładnie wiedziała Pani, że hodowców nie ma a Pani nalegała prawda? Mylę się? Z tego co się dowiedziałam właścicielka w skrajnych przypadkach rejestruje rozmowy aby nie było niejasności. Jest również sprawa sporna co do dokumentów bo przeczytałam umowę z której się Pani chyba nie wywiązała tak?. Jeżeli chodzi o pieska to przesłałam do odpowiednich ludzi zdjęcia Pani psa i nie ma osoby, która powiedziałaby , że to nie jest psem w 100% rasowym. To tyle ale kibicuję hodowczyni w usuwaniu tzw. bandyctwa na takich portalach i na ile będę mogła pomóc to tak zrobię. Dobrze , że ta Pani znalazła prawników , którzy ją w tym wspierają. Taki portal jak ten powinien być pomocą a nie szambem plotkarskim bez adekwatnych dowodów Portal wpuszcza wszystkich aby tylko zarabiać na otwarciach. Szkoda bo mógłby sprawdzać co i kogo tu reklamuje.
 6. Przejrzałam Pani zdjęcia na portalach i jak się Pani chwali swoim pieskiem. Jeżeli to nie jest York jak Pani twierdzi bo nie znalazłam osoby, która potwierdziłaby Pani opinię dlaczego nic Pani z tym nie zrobiła ? Teraz Pani obwinia kogoś a prosi o wspomożenie bardzo bogatej prywatnej firmy. Może ma Pani tam jakieś ciche udziały ?
 7. Otoz animals podszywa się pod nazwę TOZ , który powstał w latach 60-tych. Mają sprawy sądowe i prokuratorskie. Są sąsiadami mojej rodziny. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Właścicielka wraz z synem mają biuro w Gdyni. Proszę prześledzić ich działalność i to np. ile schronisk im zabrano. Może Pani sprawdzić również wynik finansowy tego prywatnego stowarzyszenia- PRYWATNEGO BIZNESU Tragedia , że wprowadza się tak ludzi w błąd a 99,99% ludzi tu piszących zasłaniają się nikami Wcześniej już pisałam aby pokazywać dane aby można było wszystko zweryfikować. Dzięki bogu od bodajże 18 maja wchodzi nowa ustawa o ochronie danych osobowych z wielkimi karami bez względu na to czy osoba jest prywatna czy prowadzi działalność. Nazywa się RODO. Może to nauczy ,, pisarzy'' aby nikogo nie kamieniować bez wyroku sądu. Masz problem idź do sądu i pokaż , że masz rację . Internet przyjmie wszystko tylko ludzie czasami nie wytrzymują i np. popełniają samobójstwo Opanujcie się a RODO powinno przyhamować wasze zachowania
 8. dlaczego tu podaje się imię i nazwisko rzekomej sprawczyni a każdy jest pod pseudonimem ?? pokażcie swoje dane !! miso Fazi pisze i płacze ?? ludzie czy internet ma służyć do grzebania kogoś żywcem bez wyroku czy może dla masochistów ??

Media społecznościowe

Dodaj nas