Sign in to follow this  
Followers 0
bartek92

Regulamin forum

5 posts in this topic

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

1. Użytkownik przed rozpoczęciem korzystania z forum Psy.pl zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem.

 

2. Wypowiadanie się na forum oznacza, że użytkownik zapoznał się z regulaminem forum Psy.pl, oraz że zobowiązuje się go przestrzegać.

 

3. Administracja forum Psy.pl nie ponosi odpowiedzialności za umieszczane komentarze. Za komentarze odpowiedzialność ponoszą użytkownicy serwisu Psy.pl. Wszelkie poglądy i opinie są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.

 

4. Reklama w serwisie Psy.pl oraz na forum jest płatna. W celu jej zamieszczenia skontaktuj się z naszym biurem reklamy. Nieprzestrzeganie tego wymogu, zamieszczanie treści i linków do komercyjnych serwisów, jest naruszeniem tego regulaminu i może skutkować usunięciem materiałów nieuzgodnionych.

 

5. Umieszczanie na forum Psy.pl linków do konkurencyjnych serwisów jest zabronione. Podanie adresu internetowego innego forum lub serwisu o takiej tematyce skutkować będzie usunięciem wpisu. W sytuacji nagminnego łamania regulaminu użytkownik dostanie ostrzeżenie.

 

6. Serwis Psy.pl nie popiera rozmnażania psów nierasowych - wszelkie wpisy i anonse związane z propozycjami krycia/szukania psa lub suki, będą usuwane. Dotyczy to także ogłoszeń pseudohodowli. Rasowy = rodowodowy.

 

UŻYTKOWNICY

 

1. Na forum Psy.pl panuje zasada JEDEN UŻYTKOWNIK = JEDNO KONTO. Używanie jednocześnie dwóch i więcej kont jest zabronione. W przypadku wykrycia takich nieprawidłowości wszystkie konta zostaną usunięte. IP osób zakładających kolejne konto w celu oszukania innych użytkowników, np. w głosowaniach i konkursach, będą zapisywane i sprawdzane w pierwszej kolejności.

 

2. Użytkownik ma prawo zgłosić swoje podejrzenia co do dublowania kont przez innych użytkowników.

 

3. Użytkownik ma obowiązek odnosić się do pozostałych osób z szacunkiem i kulturą. Obraźliwe, dyskryminujące, niezgodne z prawem, wulgarne i niestosowne treści będą usuwane, a ich autorzy otrzymają upomnienie.

 

4. Użytkownik ma prawo zgłosić obraźliwe treści innych użytkowników. Dla ułatwienia podjęcia odpowiednich kroków w stosunku do osób zachowujących się niestosownie i/ lub łamiących regulamin forum, prosimy o przesłanie wraz ze zgłoszeniem linków do konkretnych wypowiedzi.

 

5. System ostrzeżeń, blokowania i usuwania kont:

- po otrzymaniu ostrzeżenia następuje blokada konta na tydzień

- gdy po odblokowaniu konta użytkownik nadal zachowuje się niestosownie lub łamie regulamin, konto zostanie zablokowane na miesiąc

- w przypadku dalszego niestosownego zachowania lub łamania regulaminu konto zostanie usunięte

 

* w przypadku kradzieży zdjęć, komentarzy, opisów innego użytkownika serwisu Psy.pl lub z innych stron, konto zostanie usunięte bez ostrzeżenia.

 

6. Użytkownicy powinni zwracać szczególną uwagę na przestrzeganie zasad ortografii i pisowni języka polskiego.

 

7. Użytkownik ma obowiązek zakładania nowych tematów w odpowiednich dla jego treści podforach.

 

ADMINISTRATOR/ MODERATOR

 

1. Administrator forum Psy.pl zastrzega sobie prawo do dodawania i modyfikowania kolejnych punktów regulaminu.

 

2. Administrator/ moderator ma prawo edytować lub usuwać komentarze użytkowników bez powiadomienia oraz podania przyczyny.

 

3. Administrator/ moderator ma prawo zwracać uwagę użytkownikowi, który zachowuje się niestosownie i/ lub łamie regulamin forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosimy o niedodawanie komentarzy w tym wątku. Powstały do tego odpowiednie działy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:angrypaper:Obiecuje, że dotrzymam zochowań na forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0

Media społecznościowe

Dodaj nas