Mika

ŁK - wątek geriatryczny

4398 posts in this topic

1/2/3 proba nowego forum[smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_oczko2.gif[/smile]

1/2/3 proba nowego forum[smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_oczko2.gif[/smile]

A to stare które jest na dole listy  pozostanie? Czy tymczasowo? Bo działy się powtarzają.

Tymczasowo pozostanie. Tak, działy się powtarzają, ale za jakiś czas tamto forum zamkniemy, a to będzie obowiązujące. Jeśli są jakieś sugestie co do działów w nowym forum, które jeszcze powinny się pojawić, lub które są zupełnie zbędne Waszym zdaniem, piszcie na: redakcja@psy.pl.

Tyle nagadaliśmy w ŁK i wszystko poszło w eter [smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_placze.gif[/smile]

Spokojne, tamto forum na razie pozostało, jest tylko widoczne dla zalogowanych użytkowników, żeby nowych gości nie wprowadzać w błąd. 

Spokojne, tamto forum na razie pozostało, jest tylko widoczne dla zalogowanych użytkowników, żeby nowych gości nie wprowadzać w błąd. 

Widziałam, ze jeszcze jest [smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_oczko2.gif[/smile] Ale raczej nie zostanie cała rozmowa przeniesiona tutaj?! Dlatego napisałam, że poszło w eter [smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_usmiech.gif[/smile]

Tyle nagadaliśmy w ŁK i wszystko poszło w eter [smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_placze.gif[/smile]

Spokojnie, ja to zaraz do jednego tematu wszystko skopiuje i będzie od nowa, zaczniemy od postu nr 2

Bardzo mnie interesuje ten wątek..

Mój pies do młodziaków nie należy...

Gus ma 12 lat /2 lata był w schronisku, a poprzednie 10 nie wiadomo gdzie/.....

Mam go od roku....

Poza tym nie słyszy....Czasami trudno mi nawiązać z nim kontakt, boję się spuścić ze smyczy.... 

A Jaka jest przyczyna gluchoty ? Dobrze kupic długa linke treningowa do wyprowadzania psa.

Hmmm..To trudne pytanie....

Moje przypuszczenie to uraz głowy. Z tego co wiem, Gus został znaleziony w lesie w worku foliowym. Był uderzony /ogłuszony?/ w głowę oraz miał połamany ogonek w kilku miejscach /można to wyczuć palcami - nie lubi, jak się dotyka  mu ogon/ .

Kiedy jesteśmy na ulicy i na przykład jeżdżą motocykle - ja podskakuję, a on ani drnie. Wącha latarnie jakby nigdy nic. Czasem zlęknie się podmuchu autobusu - wyczuwa siłę powietrza.

Nie reaguje na przywołanie, ani żadne imię, nawet na gwizd - chyba, że to jest gwizd bardzo wysoki "pisk".

Reaguje na gest, kiedy widzi, że klepię ręką w udo - wie, że to zaproszenie na spacer.

ja mam gluchego kota - z tym, ze on zawsze byl gluchy /bialy, wada genetyczna/

A probowales gwizdek ultradźwiekowy, specjalny dla psow ? Moze slyszy tylko niektore dżwięki? W razie czego - pozostaje linka treningowa. Biedny pies, dobrze,ze trafil na Ciebie.

Jaka u was pogoda?

U mnie świeci słonko, ale godzinę temu chwilkę popadało [smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_zeby.gif[/smile]

Jaka u was pogoda?

U mnie świeci słonko, ale godzinę temu chwilkę popadało [smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_zeby.gif[/smile]

Najlepszy temat na rozkręcenie wątku. [smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_jezyk2.gif[/smile]

U mnie idealnie - ciepło i chłodny wiaterek.

Haha u mnie tak samo : D Ale wczoraj był taki upał - ani ja, ani piesio nie wytrzymywaliśmy  : D

Najlepszy temat na rozkręcenie wątku. [smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_jezyk2.gif[/smile]

O pogodzie zawsze można pogadać [smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_lol.gif[/smile]

Theodor pozdrawia forumowe cioteczki [smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_zeby.gif[/smile]

http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_7369.jpg

http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_7376.jpg

Trudno powiedzieć czy się przydały. Póki co ciężko coś znaleźć, wszystkie dawne tematy przepadły - niby archiwum jakieś jest... ale kto w to będzie zaglądać? chociaż te przypięte tematy mogłyby wrócić.

Poza tym zamiast poszerzać kategorie mogliby w końcu zrobić podskakujące wątki... to byłoby dużo bardziej zachęcające do udzielania się niż podział na sto pięćdziesiąt różnych kategorii.

Trudno powiedzieć czy się przydały. Póki co ciężko coś znaleźć, wszystkie dawne tematy przepadły - niby archiwum jakieś jest... ale kto w to będzie zaglądać? chociaż te przypięte tematy mogłyby wrócić.

Poza tym zamiast poszerzać kategorie mogliby w końcu zrobić podskakujące wątki... to byłoby dużo bardziej zachęcające do udzielania się niż podział na sto pięćdziesiąt różnych kategorii.

Dokładnie o to mi chodzilo kiedy pisalam , ze te ulepszenia psu na bude się zdaly.

Witam się pourlopowo [smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_usmiech.gif[/smile]

O la la - mamy chyba więcej działów niż użytkowników [smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_lol.gif[/smile]

Ominęło mnie coś ciekawego poza tą zmianą imidżu?