Sign in to follow this  
Followers 0
Mika

konkurs wrześniowy

23 posts in this topic

po chwilowej przerwie - na uspokojenie nerwow po rozpoczęciu roku szkolnego[smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_oczko2.gif[/smile] - ruszamy z nastepnym konkursem

czytaliście o akcji "zawstydz swojego psa"?

jesli nie - poczytajcie tutaj:

http://www.psy.pl/aktualnosci-psy/art6938,wstydliwa-zemsta-na-psie.html

i proszę o wariacje na ten temat[smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_ok2.gif[/smile] fotograficzne[smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_usmiech.gif[/smile]

poniewaz to pierwszy konkurs w nowej czesci forum, to do uczestnictwa w konkursie wystarczy tylko 5 postow "na liczniku"

foto /tylko jedno!/ nalezy umiescic w galerii, tu, w temacie konkursowym, nalezy podac link do galerii

konkurs trwa do 20 pazdziernika

a nagrodami sa 3 ksiazki  „Wszystko, co usłyszałem od moich psów” Jona Katza

kochani! zadne zgloszenie na konkurs nie spelnia kryteriow, niestety

poogladajcie raz jeszcze podlinkowane w pierwszym poscie zdjecia - opis przewinienia psa ma byc na karteczce i sfotografowane z psem /najlepiej w jakis pomyslowy sposob/

sprobujemy jeszcze raz?

"wyrobicie" sie do konca pazdziernika? 

halo, halo!

wzywam do przerobki zgloszen na konkurs!

/oj, bo sama wezme udzial i zgarne wszystkie nagrody[smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_oczko2.gif[/smile]/

Mam jeszcze jedno pytanie- czy konkurs nadal trwa\?

Wstawiłabym zdjęcie ale nie wiem czy warto się wysilać xD

A no i  jakie są nagrody ?[smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_chytry.gif[/smile]

A może by przedłużyć jeszcze trochę ten konkurs? [smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_oczko2.gif[/smile]

Konkurs wrześniowy hmmmm.... przecież mamy już listopad, nieprawdaż?

Po pierwsze, organizując konkurs trzeba jasno napisać jego regulamin, a nie po jego zakończeniu mówić, że zdjęcia nie spełniają oczekiwań.... to przede wszytskich zniechęca ludzi do brania udziału w tego rodzaju zabawie.

Po drugie o wiele lepiej by było gdyby forumowicze wiedzieli kiedy będą wyniki konkursu, a nie jak do tej pory czekali, czekali, czekali aż w końcu ktoś kiedyśtam napisze kto wygrał....

Po trzecie nie mam innych zastrzeżeń. tyle ode mnie

A ja mam pytanie: Czy nie mogliyście ocenić zdjęć które dostaliście?

zgadzam się [smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_ok2.gif[/smile] ile jeszcze ten konkurs będzie trwał? znów zostanie przedłużony na miesiąc? ..

Konkurs wrześniowy hmmmm.... przecież mamy już listopad, nieprawdaż?

Po pierwsze, organizując konkurs trzeba jasno napisać jego regulamin, a nie po jego zakończeniu mówić, że zdjęcia nie spełniają oczekiwań.... to przede wszytskich zniechęca ludzi do brania udziału w tego rodzaju zabawie.

Po drugie o wiele lepiej by było gdyby forumowicze wiedzieli kiedy będą wyniki konkursu, a nie jak do tej pory czekali, czekali, czekali aż w końcu ktoś kiedyśtam napisze kto wygrał....

Po trzecie nie mam innych zastrzeżeń. tyle ode mnie

w regualminie bylo to dosc jasno okreslone, nawet byl link do przykladowych zdjec

niestety, konkurs nie zostanie rozwiazany, bo zande zgloszenie nie spelnia warunkow regulaminu

za to poprosze o propozycje do nastepnego konkursu - moze jak razem ustalimy temat, to wiecej osob zechce wziac udzial w konkursie?

A ja mam pytanie: Czy nie mogliyście ocenić zdjęć które dostaliście?

zgadzam się [smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_ok2.gif[/smile] ile jeszcze ten konkurs będzie trwał? znów zostanie przedłużony na miesiąc? ..

nie, to definitny koniec tego konkursu[smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_ok2.gif[/smile]

nagrody po prostu przejda do nastepnego konkursu

A może filmik z jakimiś sztuczkami albo konkurs plastyczny? [smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_oczko2.gif[/smile]

A może filmik z jakimiś sztuczkami albo konkurs plastyczny? [smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_oczko2.gif[/smile]

o nie :D błagam ;)

może coś z jesienią? choć jesień jaka jest każdy widzi ;) to jesienne zdjęcia są super! np.portrety w liściach, gonitwy itp. :D

Jestem za! [smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_usmiech.gif[/smile] Uwielbiam jesienne zdjęcia psów [smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_usmiech.gif[/smile]

Kiedy będzie kolejny konkurs? [smile]/lib/editor/editor/images/smiley/msn/emoticon_usmiech2.gif[/smile]