Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Mania120

Pies miesiąca

21 posts in this topic

Witam! Może to trochę za wcześnie zadaje to pytanie, ale wole wiedzieć. 31 sierpnia zakończyłsię konkurs na psa miesiąca. Mój pies się załapał i był w czołówce, zdobył 3 miejsce. Niestety nie dostałam żadnej informacji, wiadomości na temat nagrody (przsmaków). Nie wiem co robić, zaczekać? Pisałam do redakcji, ale nie dostałam odpowiedzi.

Witam serdecznie --no ja też pisałam co i jak i odpowiedzieli że sie ktoś skontaktuje więc czekam--pozdrawiam

Luna zaprasza wszystkich chętnych do oddania jej grudniowych kosteczek ! Dziękujemy ! :ok:

Witam wszystkich na forum! Jestesmy tu nowi i nie wiemy jak to wszystko tu działa, a mianowicie nie widze mojego pieska  w konkursie, czy cos żle zrobiłam nie wiem o co chodzi? Jak przyznaje się te kosteczki .Prosze o pomc .

Witam wszystkich na forum! Jestesmy tu nowi i nie wiemy jak to wszystko tu działa, a mianowicie nie widze mojego pieska  w konkursie, czy cos żle zrobiłam nie wiem o co chodzi? Jak przyznaje się te kosteczki .Prosze o pomc .

Witam.

Bo najpierw musisz zaznaczyć opcję : " Weź udział w konkursie na psa ...." .

Wejdź w profil swojego psa ,tam gdzie miał robiony opis i wstawiane fotki. Pod datą urodzenia psa jest taki kwadracik przy którym pisze " weź udział ..."  musisz odznaczyć ten kwadrat i na samym dole kliknij zapisz profil i wtedy bedzie u ciebie opcja zbierania kostek. 

Mam problem z dodawaniem komentarzy w psie miesiąca. Nie wiem czy to tylko ja mam taki problem ?

Witam :)

Po jakim czasie redakcja kontaktuje się z osobami, których psy wygrały w konkursie miesiąca? :)

Mam problem z dodawaniem komentarzy w psie miesiąca. Nie wiem czy to tylko ja mam taki problem ?

Ja też mam taki problem, czasem dopiero za 3 lub 5 razem się wgrywa komentarz. A potem są głupie dogadywania od innych skąd tyle kostek skoro nie ma tyle komentarzy. Odpowiedź jest prosta nie zawsze się wgrywają komentarze pokazuje się komunikat, że komentarz został dodany, a wcale się nie dodał.

A ja mam problem z "uruchomieniem" u swojej suni opcji dodawania kostek...;/

Witam wszystkich.

Jestem tu nowa i nie dokońca rozumiem jak działa ta strona.

Problem polega na tym, że nie mogę dodawać komentarzy pod profilami psów, a gdy klikam na kosteczki nic sie nie dzieje.

Gdyby ktoś umiał mi pomoc byłabym wdzięczna.

Bardzo bym chciała się móc odwdzięczać za podarowane przysmaki ale nie wiem jak.

Proszę o pomoc.

Witam wszystkich.

Jestem tu nowa i nie dokońca rozumiem jak działa ta strona.

Problem polega na tym, że nie mogę dodawać komentarzy pod profilami psów, a gdy klikam na kosteczki nic sie nie dzieje.

Gdyby ktoś umiał mi pomoc byłabym wdzięczna.

Bardzo bym chciała się móc odwdzięczać za podarowane przysmaki ale nie wiem jak.

Proszę o pomoc.

Nie aktualne, pomoc przyszła wraz z nową przeglądarka. :D 

Ja również długo nie wiedziałam " o co tu kaman " jak uruchomić te kostki na psa miesiąca i nawet jak wstawić fotki ...ale jak człowiek dobrze przeczyta i popatrzy to tak naprawdę nic trudnego ;)

Czy psy które wygrają w psie miesiąca dostają przysmaki tak jak kiedyś ? Pytam bo wygraliśmy w grudniu ale nie dostałam jeszcze żadnej informacji na e mail