Sign in to follow this  
Followers 0
TheKaroluss

Co powiecie o tej hodowli? Boss i Bursztyn

8 posts in this topic

Witam,

planuje zakup ONka z hodowli Boss i Bursztyn.

Czy ktoś z Was jest mi wstanie coś powiedziec na temat tej hodowli?

A może ktoś nabył psiaka z tej hodowli?

z tego co czytałem to jest to naprawdę dobra hodowla ale może wiecie coś co powinienem wiedziec przed podjęciem decyzji:)

Za wszelkie informacje bardzo dziękuje :D

Witam ja nabylam pieska z tej hodowlii 3 lata temu.Ma on fajny przyjazny charakter. Hodowla zadbana ,psy zyja w godnych warunkach.Maja wybieg ,prysznic .Ale przed zakupem obejrzalabym rodzicow bo widzialam jedna suke ktora byla bojazliwa. Nie wzielabym po niej szczeniaka.pzdr

W zeszłym roku w lutym zakupiliśmy suczke z tej właśnie hodowli i szczerze psiak jest dość mądry ale właściciele hodowli mieli dosłać wypiawke i niezrobili tego a kostkiktórymi karmiom pieski i do których namawiają  zakupu mają bakterie po których pies dostaje rozwolnieni . Ps poszukałabyminnej hodowli.

A możesz jaśniej ? Czy piesek jest zdrowy ? Jak się nazywa tak karma do ktorej namawiają ?

Jak najbardziej moge polecić hodowlę. Psy mają naprawde dobre warunki. Wiem, bo pare hodowli oglądałem.

Właściciele znają temat. Żaden z psów nie ma "połamanego" kręgosłupa" - co jest teraz mocno modne.

Jako, że mają sporo psiaków, można sobie poczekać na odpowiedni miot co do wypigmentowania sierści (czy bicolor, czy jaśniejszy etc.). Jak masz wątpliwości to obejrzyj hodowle. Jak zobaczysz kilkanaście (w porywach do kilkudziesięciu) psów w warunkach, gdzie nie ma się do czego doczepić to zrozumiesz. Właściciele przede wszystkim sprzedają psy zagranicę, to też o czymś świadczy. Właściciele są bardzo mili (choć, jak każdy mają cięższe dni i mogą nie mieć całego dnia dla Was - wiem bo byłem kilkukrotnie).

Mam aktualnie drugiego psa z tej chodowli. Pies mocnej budowy (porównując z innymi psami, które mijam na spacerach). Żadnych problemów ze stawami, skrętami żołądka etc.

Charakter zgodny z wzorcem rasy odważny (nie agresywny, z wyjątkiem co do jednego sąsiada:smile:), szybko (i uwielbia) się uczy. Obawialiśmy się z żona jak będzie się zachowywał po narodzinach dziecka.

Skończyło sie tym, że zmienił miejsce spoczynku z koja na okolice łóżeczka dziecka :smile:- ot, pilnuje stada (nawet przybiega do nas, gdy dzieciak coś piśnie, a my reagujemy). W skrócie psychika 100% zgodna ze wzorcem. Wygląd również. Z pierwszym psem również nie miałem problemów.

Jak najbardziej moge polecić hodowlę. Psy mają naprawde dobre warunki. Wiem, bo pare hodowli oglądałem.

Właściciele znają temat. Żaden z psów nie ma \"połamanego\" kręgosłupa\" - co jest teraz mocno modne.

Jako, że mają sporo psiaków, można sobie poczekać na odpowiedni miot co do wypigmentowania sierści (czy bicolor, czy jaśniejszy etc.). Jak masz wątpliwości to obejrzyj hodowle. Jak zobaczysz kilkanaście (w porywach do kilkudziesięciu) psów w warunkach, gdzie nie ma się do czego doczepić to zrozumiesz. Właściciele przede wszystkim sprzedają psy zagranicę, to też o czymś świadczy. Właściciele są bardzo mili (choć, jak każdy mają cięższe dni i mogą nie mieć całego dnia dla Was - wiem bo byłem kilkukrotnie).

Mam aktualnie drugiego psa z tej chodowli. Pies mocnej budowy (porównując z innymi psami, które mijam na spacerach). Żadnych problemów ze stawami, skrętami żołądka etc.

Charakter zgodny z wzorcem rasy odważny (nie agresywny, z wyjątkiem co do jednego sąsiadaundefined), szybko (i uwielbia) się uczy. Obawialiśmy się z żona jak będzie się zachowywał po narodzinach dziecka.

Skończyło sie tym, że zmienił miejsce spoczynku z koja na okolice łóżeczka dziecka undefined- ot, pilnuje stada (nawet przybiega do nas, gdy dzieciak coś piśnie, a my reagujemy). W skrócie psychika 100% zgodna ze wzorcem. Wygląd również. Z pierwszym psem również nie miałem problemów.