Sign in to follow this  
Followers 0
Guest rvbcia

Z Rawickich Nizin - potrzebne opinie [PILNE]

7 posts in this topic

Witam serdecznie!

Właśnie znalazłam cavisia jakiego szukałam, pieska tricolor w cenie około 2000, w dodatku urodzony tego samego dnia co ja :) I to nie tak daleko ode mnie bo około 200km. Wstępnie go zaklepałam ale..

Czy ktoś posiada jakieś informacje na temat tej hodowli? Czy to wygląda tak pieknie jak oni to opisują? PRzyda się każda informacja, nawet neipotwierdzona.. ale liczę na same dobre :)

To pilne więc bardzo ale to baardzo proszę o pomoc!

opinie z netu sa niewiarygodne przeważnie. Moze wejdź na forum cavisiowe i daj sobie więcej czasu na wybor szczeniaka. Tu już zamowilas a teraz opinie mają byc dobre i szybko. Chyba żartujesz.

Ze stronki wynika, ze hodowla FCI. To już powazny plus :)

Chodzi o to że rozmawiałam z hodowca i wszystko wygląda w porządku ale wolę się upewnić. Nie mam możliwości pojechania do Rawicza a jak nasluchalam się o hodowlach które niby wydają rodowody FCI a psy trzymane są w klatkach i to mnie przeraża.. Raczej to się zdarza w większych hodowlach i posiadających więcej ras ale wolę dmuchać na zimne. zależy mi na psiaku szukam już bardzo dłdługo.. Potrzebuję go w ramach terapii. Zaliczke wpłacę może uda mi się przed odbiorem tam pojechać..

A na cavisiowych forach niestety nikt nie odpisuje, sporo z nich słabo działa niestety dlatego uderzam na ogólne.

jakiej terapii ?  Najczesciej klatkowe hodowle sa w nowych stowarzyszeniach, bo w ZKw P istnieje jakaś kontrola, więc zdarza się to zdecydowanie rzadzej. Jesli hodowla mala i ma 1-3 rasy to jest duze prawdopodobienstwo ze psy sa traktowane odpowiednio.

Chodzi o to że rozmawiałam z hodowca i wszystko wygląda w porządku ale wolę się upewnić. Nie mam możliwości pojechania do Rawicza a jak nasluchalam się o hodowlach które niby wydają rodowody FCI a psy trzymane są w klatkach i to mnie przeraża.. Raczej to się zdarza w większych hodowlach i posiadających więcej ras ale wolę dmuchać na zimne. zależy mi na psiaku szukam już bardzo dłdługo.. Potrzebuję go w ramach terapii. Zaliczke wpłacę może uda mi się przed odbiorem tam pojechać..

A na cavisiowych forach niestety nikt nie odpisuje, sporo z nich słabo działa niestety dlatego uderzam na ogólne.

Terapii..No po prostu terapii, jest to forma terapii dla mnie i nie chce pisać o tym tutaj. Mają 7 cavikow i żadnej innej rasy. To nie jest tak ze zarezerwowałam a teraz chce samych dobrych opinii, tylko brat zaczął opowiadać o hodowlach do których jeździł w poszukiwaniu bernesa i zaczelam się martwić.

No nic, czekam dalej na opinie a jeśli żadna się nie pojawi to jak już tam dotrę a piesio będzie u mnie to sama wszystko opiszę tak "dla potomnych" ;)

KIlka pieskow 1 rasy raczej wzbudziloby moje zaufanie :) Też zresztą tak mam :) A o terapie pytalam nie z powodu szukania sensacji, ale znam kilka przypadkow kupowania zwierzat  nieodpowiednich  do danej sytuacji akurat.