Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Ayam1980

Frykas doskonały psiak stróżujący do adopcji

10 posts in this topic

Frykas to jest ok 5 letni, duży psiak w typie owczarka. Fryka jest odważny i nie bardzo toleruje inne psiaki. Jest aktywny i szaleje za piłka za którą jest w stanie zrobić wszystko :) W stosunku do ludzi na początku ostrożny ale można go do siebie przekonać właśnie zabawą lub smakołykiem. Jest zaszczepiony, wykastrowany i gotowy do adopcji. Frykas obecnie przebywa w schronisku w Tomarynach pod Olsztynem w warmińsko-mazurskim, ale Do dobrego domku dowieziemy w całej Polsce.

Międzygminne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach obok Biesala

Tomaryny 11/2

11-036  Tomaryny

Adopcje: Izabela Rutkowska 606 507 829

email: sdzbiesal@gmail.com

link do zdjęć Frykasa:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.918041864950011.1073742016.750557581698441&type=3

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11052231_918042114949986_2153132425529577612_n.jpg?oh=4bbbb975274dafd8443726c34be17a33&oe=56361330

Piękny psiak ;)

Nie rozumiem tylko dlaczego Wy zajmujący się adopcją i pomocą dla psiaków bardzo często na "starcie" okłamujecie ludzi z potencjalnym wiekiem danego psa chyyyy ? Ten pies ze zdjęcia też ma więcej niż 5 lat a conajmniej 7 lub więcej to jest widać np. po jego siwiejącej kufie ( tak siwa kufa u owczarków wystepuje zwykle po 7 roku życia ) po co ściemniacie ? I tu nie chodzi tylko o tego psa, bardzo często widzę takie ogłoszenia, ktore widać gołym okiem, że pies ma więcej niż podajecie... :no:

Moja owczarka mial siwa brode w wieku 1,5 roku. A jak nie chcesz pomoc ani adoptowac to dlaczego krytykujesz ludzi ktorzy to robia ? Najlepeij wszystko wiedzą Ci ktorzy nikomu nie pomagają.

truskawkowamamba8 ciekawe skąd masz takie informacje? a może jesteś jasnowidzem?

Moja ONka od urodzenia ma siwy pysk. Ale jak po świecie chodzą tacy znawcy jak Ty, to znaczy, że maoja suka miała jakieś 7 lat jak ją wzięłam z hodowli, a nie 8 tygodni :rotfl:

Jacy znafffcy jaciekręcę normalnie szok!!! Naturalna siwizna u psa wygląda inaczej niż siwizna starcza u psa, truskawkowa mamba ma więcej racji niż wy bo według mnie ,a nieskromnie śmiem twierdzić, że też w miarę rozpoznaje psa wiek i ten z fotki faktycznie wygląda na więcej niż 5 lat więc pomme przestań = pierdzić= bo od ciebie śmierdzi głupotą na wylot. 

P.s. Tak się składa, że byłem na profilu truskawkowamamba8 i tak się składa, że wiem, że ma ona psa z adopcji, a więc pomaga i to realnie ,a nie pyskując jak ty! Więc zanim zaczniesz =pierdzić= że " jak ktoś nie pomaga blebleble..." to się lepiej zorientuj ignorantko od 7 boleści kurna...

nie pamiętam zem z takim szczylkiem piła brudzia. Ciekawe czy do swojej babci tez bys się tak odezwal ? Mamba ci placi za adwokature ?

Słuchajcie, szukam domu dla Frykasa. Wiek został podany na podstawie oceny weterynarza schroniskowego. Dlatego zostało wpisane ok. 5 lat. Wypraszam sobie nazywanie mnie kłamcą i wypisywanie tego typu rzeczy pod moim ogłoszeniem.

Wiek został podany na podstawie oceny weterynarza schroniskowego. Dlatego zostało wpisane ok. 5 lat. Wypraszam sobie nazywanie mnie kłamcą i wypisywanie tego typu rzeczy pod moim ogłoszeniem.

Piękny psiak ;)

Nie rozumiem tylko dlaczego Wy zajmujący się adopcją i pomocą dla psiaków bardzo często na "starcie" okłamujecie ludzi z potencjalnym wiekiem danego psa chyyyy ? Ten pies ze zdjęcia też ma więcej niż 5 lat a conajmniej 7 lub więcej to jest widać np. po jego siwiejącej kufie ( tak siwa kufa u owczarków wystepuje zwykle po 7 roku życia ) po co ściemniacie ? I tu nie chodzi tylko o tego psa, bardzo często widzę takie ogłoszenia, ktore widać gołym okiem, że pies ma więcej niż podajecie... :no: