Sign in to follow this  
Followers 0
Guest angorajpII

Hodowla Eden , Stara Huta , Kartuzy

14 posts in this topic

Witam , 

Poszukuję właścicieli którzy mieli problem z pieskami pochodzącymi z hodowli Eden w Starej Hucie , k. Kartuz . Mój piesek niestety po wyjściu z hodowli był ze mną tylko tydzień , właścicieli nie poczuwają się do odpowiedzialności . Jestem w kontakcie z kilkoma osobami , które miały podobne doświadczenia . Poszukujemy innych takich osób , bardzo proszę o kontakt . 

Pozdrawiam 

Informuję , że w związku z pomówieniami bez wyroku sądu oraz rozpowszechnianie obrzydliwych zdjęć nie mających nic wspólnego z hodowlą Eden oraz podawanie danych osobowych w dodatku z taką fotografią sprawa skierowana zostanie do sądu i prokuratury. Wystąpiliśmy o podanie danych osób , które te informacje wraz z ohydną fotografią do każdego portalu. Przed sądem stanie każda osoba rozpowszechniająca takie zdjęcia.

Bardzo proszę wszystkich kto może pomóc w podaniu danych tej osoby , która wstawiła to zdjęcie lub innych , które rozpowszechniają to ohydne zdjęcie podając moje dane o kontakt 606-516-682 Izabela ( ja nie jestem anonimowa jak każda z tych osób)

Mam nadzieję, że wygram w sądzie i sąd pozwoli nam na podanie danych osobowych ludzi, którzy podkładają ohydne zdjęcia dla osiągnięcia wrażenia a prokuratura boleśnie ukarze.

link DO ZDJĘCIAundefined//www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=558318557678427&id=303770399799912

Dzien dobry. Zastanawiam sie czy hodowla Eden nie byla wczesniej hodowla pod nazwa Andiego rowniez mieszczaca sie w Starej Hucie wlasnie tam kupilam pieska za cene 1200zl mial byc yorkiem ale niestety nim nie jest. Od samego poczatku bylo to wszystko podejrzane wlascicielka oddaje szczeniaczka przez pracownika doslownie przez brame nikt niczego nie chce pokazac teraz juz wiem ze powinnam zawiadomic odpowiednie wladze ale wtedy bylam bardzo przejeta poniewaz bardzo czekalismy na piska. Od razu zabralismy malucha do weterynarza mial olbrzymia ilosc pchiel oraz swierzb koci na ciekawe w jakich warunkach te biedne zwierzeta sa trzymane przez przypadek wjechalam z innej strony niz podawala wlascicielka i widzialam na tylach budy ogrodzone plotami. Wspolczuje ludziom ktorzy zostali oszukani zawsze wierzylam bylam naiwana nasz piesek pomimo ze nie jest yorkiem jest niesamowicie kochany teraz jest zdrowy. X61HE

To pseudohodowla, jedyne rodowody uznawane w Polsce i na całym świecie, to rodowody FCI ze Związku Kynologicznego. Nie dajcie się oszukać ludziom, którzy pod nazwą stowarzyszeń ukrywają pseudohodowle! W cenie psa ze stowarzyszenia można kupić psa wolnego od chorób z pieczątką Związku Kynologicznego FCI!

Poza tym hodowla Andiego, Eden i teraz Amanda to ta sama hodowla, znajdująca się pod tym samym adresem.

Witajcie 

Ja pótora roku temu również kupiłam tam psa i niestety okazało się że ma niewydolność nerki.Ta kobieta to oszustka już nie chodzi o kasę,ale o uczucia. Bardzo kochamy naszego psa i nie możemy patrzeć jak cierpi, ale staramy się dawać mu jak najwięcej miłości,ciepła i opiekę medyczną.Życzę tej kobiecie aby cierpiała za te wszystkie krzywdy które wyrządza pieskom a później właścicielom tych piesków.

Poza tym hodowla Andiego, Eden i teraz Amanda to ta sama hodowla, znajdująca się pod tym samym adresem.

Witam. Również mam psa z Tej hodowli i Pani Izabella dobrze wiedziała że sprzedaje mi chorego psa. Po tygodniu dostawania zastrzyków robieniu prześwietlenie itd. Pies zaczol konac gdyby nie klinika w Gdyni to pewno by go dzisiaj z nami nie było ale pomogli nam i jest z nami. Gdy kupowałam psa hodowla się nazywała Andiego ale zaraz zmienili na Eden ponieważ z tego co wiem to dużo osób nasylalo na tą Hodowlę kontroli.

Proszę o kontakt chętnie wypowiem się jeszcze i pomogę bo bardzo dużo osób jest oszukanych przez tą Hodowlę a Pani Izabella powinna się wstydzić że robi z siebie ofiarę losu a to cwana babka jest.