Sign in to follow this  
Followers 0
Guest piotrt34

Szczeniaki

9 posts in this topic

Witam. Posiadam 10letniego psa nierasowego. Pies jest dość potężnej budowu. Ze względu na jego cudowny charakter i inteligencję chciałbym posiadać szczeniaka, którego ojcem będzie właśnie ten pies. I tu do sedna. Poszukuję suczki z która mógłby mieć szczeniaki.

Zdjecie psa:https://zapodaj.net/780fcb6266ea1.jpg.html'>2015092

Następny nieodpowiedzialny amator rozmnażania. Psów o wspaniałym charakterze jest dużo, po co rozmnażać starego psa, poza tym kogo chcesz uszczęśliwić miotem kundelków? Ciesz się psem póki zyje a potem poszukaj innego, równie pieknego i miłego.

Psy rasowe to i tak efekt mieszania różnych ras. Po drugie psy rasowe są statystycznie głupcze i bardziej chorowite.

Nie dowierzam własnym oczom, więc, zakładam, że:

1. Zależy ci na nabiciu 5 postów :crazy:

2. Zależy ci na jak najczęstszej prezentacji tego zdjęcia, bo może ktoś kliknie w widoczne obok reklamy...:wall:

3. Uważasz nas za stado debili :wall:

4. Naprawdę chcesz rozmnażać tego kundelka, i to by było najgorsze ...:help:

Nie wiem, jak można być tak nieodpowiedzialnym! Biedne psiaki męczą się w schroniskach, a Ty na siłę szukasz suczki by rozmnożyć psa... Koszmar...

Ja również polecam jednak schronisko... mam psiaka z tamtąd, mieszaniec jamniczka i kundelka :) Pamiętaj że takie psiaki potrafią być cudowne - wszystko w podzięce za zabranie ich do domku.