Guest andrzej1234

Prezent dla psa

53 posts in this topic

Hej! Niedługo zbliżają się urodziny psa mojej dziewczyny. To wydarzenie jest wyjątkowo ważne dla wszystkich domowników. W związku z tym pomyślałem, żeby kupić mu prezent. Sam jednak nigdy nie miałem goldena więc potrzebuję pomocy w dobraniu prezentu.

Ostatnio w internecie widziałem reklamę serwisu Amazon Prime

i nawet udało mi się znaleźć coś takiego na allegro.

http://allegro.pl/lwia-grzywa-grzywa-lwa-dla-psa-peruka-kostium-lew-i6135582437.html

Co o tym sądzicie? Czy taki prezent to dobry pomysł? Poza tym, że pies wygląda w tym śmiesznie i uroczo, czy widzicie w tym jakieś praktyczne zastosowanie?

Psu kup porządną kość w prezencie, a przedmiot na fotce może znaleźć praktyczne zastosowanie

i posłużyć jako mop Twojej dziewczynie.

Ja nawet nie wiem kiedy dokładnie moja psina się urodziła, znam tylko miesiąc. Uważam jak osoba wyżej - duża kość. Jak dla mnie przesada takie wielkie świętowanie urodzin psa... chociaż żeby nie było - ja swoją psinę kocham bardzo! Ale jakoś wyjątkowe świętowanie mnie nie przekonuje.

Świętowanie urodzin psa jak dla mnie to lekka przesada, pies i tak nie wie co jest grane :D Aczkolwiek jakiś prezent można psu sprawić.

Dla pieska najlepszym prezentem jest tak jak mówią poprzednicy porządna kość (albo hitem jest też świńskie ucho:)), ewentualnie zabawka:)

Kup mu jakąś zabawkę, smakołyki. Może pomyśl o jakiejść kolorowej smyczy z szelkami :)

Hej, a czy ktoś z Was ma może doświadczenie z czymś takim co nazywa się petcube? 

mam problem z moim psem, bo strasznie wyje kiedy nie ma mnie w domu, więc taki monitoring mógłby być pomocny, ale nie znam nikogo, kto tego próbował. Czy to naprawdę działa? 

Hej, a czy ktoś z Was ma może doświadczenie z czymś takim co nazywa się petcube? 

mam problem z moim psem, bo strasznie wyje kiedy nie ma mnie w domu, więc taki monitoring mógłby być pomocny, ale nie znam nikogo, kto tego próbował. Czy to naprawdę działa? 

Nie miałam nigdy z tym do czynienia :)

Jaki masz problem z psem?

Smakołyk, kostkę albo jakąś zabaweczke lepiej mu kupić, a nie jakieś przebrania.

Ja zawsze szukam piłek, których nie da się łatwo rozgryźć, a trudno je dostać. Moja amstafka niszczy standardy w 2 minuty. 

Najlepszy prezent moim zdaniem to nie musi być rzecz ale długi czas spędzony z psem. Oczywiście można mu kupić jakąś zabawkę dla przyjemności i kość:):yes:

Moim zdaniem sensownym pomysłem na psi prezent może być po prostu trwała zabaka, która długo mu będzie służyć, choćby cos takiego : http://pet-pocket.pl/learn.html wyknana ze skóry, czytałem, ze nie do przegryzienia. Do tego podobno fajnie wpływa na rozwój psiaka, czego chcieć więcej ?? 

Super prezentem będzie smaczna kość, piłka do aportowania lub porządne legowisko.

Widziałam te lwie grzywy dla psów ale sama bym czegoś takeigo psu nie kupiła.... Jestem zdania,że jest to jedynie męczenie zwierzaka i pies nie byłby zadowolony z tego,że ma coś takiego na głowie. O wiele lepiej jest mu kupić jakąś zabawkę. Piłkę do gryzienia czy kość.

W sklepach jest tego masa,,,,,, zerknijcie sobie chociażby do Petstation:

https://www.petstation.pl/psy

Jakiś czas temu kupiłam swojemu psu dwa prezenty. Kulę do gryzienia a drugi ciasteczką z wątrobka. Z obu był zadowolony jak myślę :) 

Kup ręcznie robioną na wymiar, zdobioną obrożę - myślę, że i piesek, i dziewczyna będą zadowoleni. Tutaj https://www.tusa24.eu/ masz namiary na sklep, gdzie takie cuda robią. Takie obroże na wymiar są nie tylko ładne, ale przede wszystkim bardzo wygodne i trwałe.

Bardzo ładne te obroże tylko szkoda że nie ma wersji z ekoskóry :( Kojarzycie moze gdzie taką mogłabym kupić?