Sign in to follow this  
Followers 0
Guest lolek12

Jaki odkurzacz wybrać kiedy ma się psa?

9 posts in this topic

Witam, mam problem z wyborem odkurzacza. Wiadomo jak to jest, gdy ma się psa w domu, czyli sporo sierści i czasem zdarzy się wciągnąć jakaś psią kupę. Myślałem o odkurzaczu wodnym takim jak MPM Bora MOD-17, ale nie wiem jak wygląda sprawa podczas odkurzenia "niespodzianki". Macie jakieś doświadczenie z tym odkurzaczem? Jeżeli nie ten to jaki inny?

Do sprzatania psich niespodzianek polecam sprawdzony od lat i niezawodzny "odkurzacz na parę"...  na parę rąk własnych.... i tu mówię serio. A model ,który podałeś nic mi nie mówi. W kazdym elektromarkecie jest ich dziesiatki czy nawet setki. Od Chińskiego MPM po MIELLE Jesli pytasz o odkurzac pioraący , nie tylko ślady po psiaku , używam KARCHER SE 4002 ,ale to już wydatek powyzej  1 tys. zł

Są takie dedykowane odkurzacze z jakimiś magicznymi cudami do sprzątania kłaków etc.

Wydaje mi się, że żaden odkurzacz nie sprawdzi się do sprzątania psich kup, bo po prostu - wcześniej czy później - będzie śmierdział, o bakteriach nie wspominając.

Do sprzatania psich niespodzianek polecam sprawdzony od lat i niezawodzny "odkurzacz na parę"...  na parę rąk własnych.... i tu mówię serio. A model ,który podałeś nic mi nie mówi. W kazdym elektromarkecie jest ich dziesiatki czy nawet setki. Od Chińskiego MPM po MIELLE Jesli pytasz o odkurzac pioraący , nie tylko ślady po psiaku , używam KARCHER SE 4002 ,ale to już wydatek powyzej  1 tys. zł

Ja też mogę polecić odkurzacz piorący Karcher ;) Sama posiadam i jest niezawodny

Wybaczcie ale pierwszy raz słyszę zeby psią kupę odkurzyć :no: przecież zaraz wszystko w srodku sie ubrudzi, worek i elementy takie jak rura czy wąż. Żeby odkurzyć sierść to wiadomo, dobre sa takie szczotki z włosiem chociaż zależy jaki kto ma dywan w domu.

Wybaczcie ale pierwszy raz słyszę zeby psią kupę odkurzyć :no: przecież zaraz wszystko w srodku sie ubrudzi, worek i elementy takie jak rura czy wąż. Żeby odkurzyć sierść to wiadomo, dobre sa takie szczotki z włosiem chociaż zależy jaki kto ma dywan w domu.

Dlatego napisałem,że do kupy najlepszy jest odkurzacz na parę "NA PARĘ RĄK WŁASNYCH"

a piorący to do plam i śladów po niespodziankach

Też sobie nie wyobrażam, aby odkurzyć psią kupę odkurzaczem ;) heh wgl jak to brzmi... szkoda by mi było odkurzacza, który za raz by mega śmierdział i przy okazji myć go i dezynfekować co chwilę... Można wysprzątać rękami- zebrac czy coś a później wyprac np. dywan na który pies narobił odkurzaczem jak w komentarzu wcześniejszym wspomniałam firmy Karcher ;)