Sign in to follow this  
Followers 0
Guest kilerekkasi

Karma Lincoln

5 posts in this topic

Co sądzicie NT karmy Lincoln? Kiler ją uwielbia ale warto zapytać o tą karmę czy faktycznie jest pożyteczna. Jak wy ją odbieracie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasz pupil również ją uwielbia, skład ma bardzo dobry, konsultowaliśmy się ze znajomym weterynarzem i powiedział, że nie dziwi się ze nasz Teodor tak za nią przepada. Jakość jest naprawdę wysoka, widać że producent przemyślał każdy składnik. Wcześniej karmilismy różnymi znanymi firmami i dość często pojawiały się nieprzyjemne objawy ze strony układu pokarmowego. Właśnie zaczynamy trzecie opakowanie Lincolna i po kłopotach trawiennych ani śladu. A na karmę natrafiliśmy przypadkiem, akurat nie było tej którą kupowaliśmy wcześniej, Sprzedawca polecił nowość, kupiliśmy najpierw opakowanie 3kg ale teraz już spokojnie bierzemy 12kg. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie liczyłabym jeszcze na miarodajne opinie o tej karmie. To jest młodziutka polska firma, dopiero zaczynają i na opinie muszą poczekać aż ludzie będą dłużej karmić tą karmą.

Skład jest przeciętny, szału  nie ma. Zauważ, że w składzie podsługują się terminem mięsa rehydratyzowanego.

Rehydratyzacja to proces odwrotny do dehydratyzacji. I to pozwala na przesunięcie składnika mięsnego na pierwsze miejsce składu. W rzeczywistości jest go tam znacznie mniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A która karmę najbardziej polecasz? Puryna, royal canin? Dodam że Kiler ma prawie 15 lat. Od ok 7 roku życia jada tylko te lepsze karmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czemu chcesz zmieniać karmę? To jest 15 letni piesek, więc jeśli nic się nie pogorszyło, nie pojawiły się problemy trawienne, to ja bym się trzymała sprawdzonych już przez Was marek, szczególnie że, jak piszesz, od 7 lat jada karmy przyzwoitych producentów. Czasem lepsze jest wrogiem dobrego ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0

Media społecznościowe

Dodaj nas