Sign in to follow this  
Followers 0
Guest elebele

transporter trixie

5 posts in this topic

Przepraszam jeśli powielam temat, ale czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z tym transporterem i może coś na jego temat powiedzieć? Przymierzam się do jego kupna, a że trochę kosztuje, wolę poznać opinie na jego temat.

 

https://www.naszezoo.pl/pl/p/Fotelik-samochodowy-dla-malego-psa%2Ctransporter%2C-dodatkowe-kieszenie-Friends-on-Tour/1111

 

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

 

Marta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż my mamy kennela, którego można też zabrać tak jak transporter na różne psie imprezy, czy wyjazdy, ale może też stać w domu. Z tym transporterkiem od Trixie nie miałam osobiście do czynienia, ale moja znajoma ma identyczny dla swojej maltanki. Ogólnie jest z transportera zadowolona ale mówiła że trudno się go pierze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź. Też chcę właśnie przewozić w nim maltankę. Poszukam jeszcze, może coś innego wpadnie mi w oko, a jak nie, to skuszę się na ten model. Mam nadzieję, że będzie się sprawdzał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czym chcesz przewozić pieska? Bo jeśli to do autobusu, to ok, ale w przypadku samochodu to mi się wydaje zbędnym wydatkiem. Pies i tak musi być zapięty w szelkach, więc te szelki można dopiąć do zaczepów pasem samochodowym dla psa - to koszt rzędu 15 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasz pies przez jakiś czas miał niedowład tylnych łap, nie mógł samodzielnie się poruszać, a niestety nie mogłam go nosić na rękach bo mam chory kręgosłup. Znaleźliśmy taki transporter https://kotbarnaba.pl/wozek-dla-psa-kota-krolika i sprawdzał się bardzo dobrze! Piesek niewielki, kundelek - raptem 7 kg, ale i tak nie dawałam rady nosić go na rękach. A tak - mogliśmy wychodzić na trawkę, do weta itp. Potem, jak Tofik zaczynał powolutku chodzić, mąż kupił mu takie szelki żeby mu pomagać np na schodach: https://kotbarnaba.pl/pl/p/Szelki-Standard-Plus-Admiral-/826 Super sprawa! polecam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0

Media społecznościowe

Dodaj nas