Paulina Rolnik

Zaginął mi pies :(

4 posts in this topic

Witam !

Mój Pies ma 6 lat. Jest jego pierwszą właścicielką. Nigdy mi nie znikał, aż do ostatniej soboty. Jak wyszedł z domu tak jego nie ma. :(  Zawsze jak jakaś suka u mnie na wiosce miała cieczkę to owszem biegał tam , ale zawsze zajrzał do domu nawet na 5 min. Chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwe, że teraz poszedł i nie zagląda do domu i wróci ?

Oczywiście, że może niestety nie wrócić. Jeśli ma tendencję do ucieczek i jest zagrożenie, że będzie przyczyną kolejnych bezdomnych szczeniąt to może rozważ jego kastrację? 

Tutaj możesz dodać ogłoszenie o zaginięciu: https://www.psy.pl/pomagajmy/zaginione/

Jeśli wróci tak jak było pisane powyżej rozważ sprawę kastracji swojego przyjaciela. Daj ogłoszenia w internecie i możesz też zrobić wersję papierkową ogłoszeń i porozwieszać je w okolicy. Trzymam kciuki, daj znać jak się znajdzie!

i równiez dobrze by było żebyś zachipowała psa. Jeśli nastepnym razem się wybierze na "wycieczkę", to wówczas jeśli ktoś go znajdzie i odda do schroniska, zawsze jest możliwość poinformowania cię, gdzie jest psiak