Sign in to follow this  
Followers 0
tip47

17 posts in this topic

Jakiej firmy karma mokra jak i sucha będzie dobra dla dorosłego yorka i shih tzu?

Serdecznie zachęcam do przeczytania artykułu: https://www.psy.pl/jaka-sucha-karme-kupic-dla-psa/. Warto też czytać skład karmy na opakowaniu, stąd też przydatny może być ten artykuł: https://www.psy.pl/czy-wiesz-co-je-twoj-pies-witaminy/

Może jednak znajduje się jakiś właściciel tych ras psów i mógłby polecić jakieś konkretne karmy? 

Pozdrawiam

Ja zawsze kupuję karmę dla mojego psa na tej stronie http://allezoo.com.pl/. Mam pewność, że karma nie zawiera szkodliwych składników, a zdziwilibyście czego można się doczytać jak przeczyta się opakowania od marketowych karm. Wolę nieraz może trochę więcej zapłacić, a kupować sprawdzoną karmę zapewniającą mojemu psu wszystkie potrzebne składniki. Przecież nie będę na nim oszczędzać :)

My karmimy pieski suchymi karmami firmy Taste of the Wild

Poprzednia sunia jadła najczęściej Taste of the Wild Wetlands Canine

Teraz mamy szczeniaka więc je Taste of the Wild High Prairie Puppy

Wybraliśmy tą po składzie i też cenie (bywają różne na nie promocje)...zastanawialiśmy się jeszcze nad karmami firm Orijen i Carnilove

Raczej bym proponował karmy "bezglutenowe" - bez zbóż...

Np. firm:

Taste of the Wild

PETVITA 

Carnilove

Orijen

U nas i Icaria jak i Sasisha od szczeniaka jadły suchą karmę.

Oczywiście taką dedykowaną dla szczeniąt...

Chyba najlepiej aby karma dla szczeniaka zawierała dużo białka co przy rozwoju psa jest dosyć ważne.

My już od jakiegoś czasu zamawiamy karmy naturalne z zoocare.pl. Psy szybko zniechęcają się do monotonii . Ja swoim daję gotowaną rybę , nieco wołowiny .
Staram się karmić nie tylko tym co zawiera saszetka i nie samym suchym . Daję też nieco białego serka . Na zmianę widzę że takie rozwiązanie bardziej służy mojemu pieskowi :)

A ja chcę zapytać o sklep zoocare.pl znacie moze? Z tego co widze maja sporo dobrych, naturalnych karm a te ktore kupuje w markecie zle sie odbily na zdrowiu mojego pupila niestety potem musialem po weterynarzach jezdzic ten zalecil kupienie jakiejs innej, naturanej karmy mam labradora jaka karme dla niego polecacie?

Zerknij sobie na karmy gold dog dostępną w sklepie point4you.pl   Sprawdziłem na kilku psach różne ich karmy i jak dotąd są one najlepsze w relacji skład i cena. Przede wszystkim widzę różnicę po zachowaniu psa, jego aktywności, sierści i  odchodach. Szczerze polecam. Sam sklep bardzo w porządku, ciężko się dodzwonić, ale mailowo bardzo szybko odpisują.