Czapelka

prosze o pomoc

9 posts in this topic

Witam jak juz wczesniej pisalam mialam problem nauczenia pieska wychodzenia na dwór i sie załatwiania myslalam ze to jej trudne ale teraz mam poważniejszy problem.Moja sunia bedzie miala 3 miesiace w sobotę miala straszna biegunke i robilam z krwia/ na drugi dzien zauwazylam ze robi siku i ma tam wszystko mokre  nawet przez sen jej kapie mocz. bylam u weterynarza on stwierdzil ze nie wie co sie z psiakiem dzieje moze ktos mial podobny przypadek. prosze o pomoc co mam robic co psiakowi podac

poszukaj i idź do innego weterynarza, bo ten to jakiś dziwny. Czy zrobił suni jakieś badania (pobrał krew), czy zbadał chociaż palpacyjnie? Czy po prostu naocznie oglądnął tylko i stwierdził to to stwierdził. Sama od siebie raczej nie podawaj nic suni bo możesz jej bardziej zaszkodzić niż pomóc, tym bardziej że to jeszcze szczeniak

Nic nie stwierdził tylko  pobrał noc z i koniec gdzie po przeczytaniu w Internecie stwierdził że to może być coś z układem moczowy  lecz nic konkretnego nie powiedział dodam ze sunia  tak ma od soboty nie od urodzenia

zmień tego weta. Przyczyn popuszczania może być wiele. Więc skoro stwierdził że przyczyną może być "coś", to powinien to "coś" poszukać (rozszerzone badania łącznie z krwią) A skoro tego nie zrobił ani nie zlecił to wychodzi na to że to jakiś konował, albo mu się nie chce. A biegunka się uspokoiła?

Tak biegunka przeszła.  No tylko te sikanie. Nigdy tak nie miała mam na miesiąc a teraz to śpi i robi nie zawsze ale w nocy całe jej spanie mokre.  Tak samo jak wczoraj leżała a tam jej kropelki kapaly. Tak to jest wesoła i bawi się i biega. Moim zdaniem zaziebila pecherz chociaż nie jestem weteryynarzem a dodam jeszcze że skończyła antybiotyk właśnie w środę bo miała w moczu za dużo białka. 

A jak byłam u weterynarza bo się przestraszyłem że coś poważniejszego to mówię czytał w Google co to może być. I wymyślił mi chorobę ale niestety nie pamiętam jaka że jedna tabletka kosztuje 470 zł. Gdzie nie sprawdził jej nic tylko ciężkośc moczu. Gdzie po rozwolnieniu miała przezroczysty  bo nie miała czym robić a teraz ma żółty normalny.

Zmiana weterynarza konieczna, a tego ładnie zaopiniuj w Internecie, by ustrzec innych.

Pies może popuszczać z wielu powodów. Dla niego jest to niedopuszczalne, że robi to w miejscu swojego legowiska (nie pozwalają na to jego instynkty).

Generalnie może to być zarówno problem psychologiczno-behawioralny, jak i jakaś infekcja dróg moczowych lub przeziębiony pęcherz. Przez Internet trudno pomóc, możemy jedynie sugerować o co pytać weterynarza.

Obserwuj psa - jego zachowanie, kolor moczu, ilość oddawanego moczu, czy chętnie pije, czy oddaje mocz częściej niż zazwyczaj - odpowiedzi na te pytania pozwolą wetowi postawić trafniejszą diagnozę.

Pozdrawiam

Dziękuję wszystkim za rady,byłam u innego weterynarza  Pan odrazu zrobił usg i stwierdził zapalenie pęcherza więc zleciał antybiotyk na 10 dni  później kontrola i sprawdzimy  czy to winna jest właśnie tego. Bardzo miły Pan  zainteresował się  sunia od początku.