Charlotte2015

Podróbka karmy Brit Care

4 posts in this topic

Witajcie,

jakiś czas temu zamówiliśmy karmę Brit Care lamb&rice, ale ku naszemu zdziwieniu...wcale nie przyszła oczekiwana przez nas karma (;

Produkt jest dużo jaśniejszy od oryginalnego Brita, strona nie uznaje nam reklamacji. Po kilku podaniach dla naszej suni mamy wrażenie ze „puchnie” + doszedł nieprzyjemny zapach z pyska, z którym nigdy nie mieliśmy przedtem problemu.

czy ktoś z was spotkał się kiedyś z czymś podobnym?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się coś takiego jeszcze nie zdarzyło, pomimo tego, że próbujemy z pieskiem różnych karm i staram się mocno, żeby nie nudziło mu się pod tym względem i żeby był dobrze odżywiony. :) Ostatnio wypisuję sobie listę karm do wypróbowania i zapisuję wnioski. Jeżeli trafiła Ci się podróbka, to może warto to gdzieś zgłosić? W składzie mogą być niepożądanie substancje. 

Edited by glover

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem podobną sytuację z karmą RC. Kiedyś "po taniości" udało się kupić (co prawda nie przez internet), 30kg. Na pierwszy rzut oka to samo, ale pies nie dojadał miski chociaż to jego ulubiona karma... Wtedy przyjrzałem się bliżej karmie i była ciemniejsza i cholernie gumowa - nie sprężysta. Rozpadała się w palcach na ciągnące się grudki. Od tej pory zamawiam w dużych, sprawdzonych sklepach ( https://zooart.com.pl/product-pol-2133-ROYAL-CANIN-West-Highland-White-Terrier-500g.html ) bez fejkowych przecen i "okazji". Mądry Polak po szkodzie jak to mówią... Lepiej wydać kilka złotych więcej niż psu zaszkodzić i po weterynarzach biegać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz również kupujemy jedynie ze sprawdzonych źródeł. Niestety jak widać każdy działa na własną rękę nie przejmując się, że taka karma może zaszkodzić naszym pupilom;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

Media społecznościowe

Dodaj nas