Agnieszka Dębska

izabelaurbanska

6 posts in this topic

witam kupiłam(choć nie dostałam paragonu) psa chorego na parwowirozę z hodowli w starej hucie.  właścicielka jest jednocześnie prezesem kilku stowarzyszeń miłośników zwierząt. przy mnie wykonała test na parwo który wyszedł negatywnie...ciekawe jak to możliwe skoro pies 2dni później miał zdiagnozowana przez weterynarza. 1700 zl i zero metryki .umowa PRZEKAZANIA psa a kase wzięła.  lek weterynarz z którym ta Pani współpracuje nie prowadzi podobno żadnej ewidencji mimo że rzekomo szczepi te psy.  nasz pies okazało się że w chwili gdy go kupiliśmy miał 1miesiac..do dziś nie ma zębów mimo że ma już prawie 4mce. ciekawe co sądzicie o tej hodowli..? Pani ta oskarża ludzi w sądzie o zniesławienie którzy kupili od niej chore pieski i ostrzegali innych.na szczęście póki co nic nie wygrała a sama musiała zwracać jakies koszty tym których oskarżyła .co by tu z tym zrobić..?

Edited by Agnieszka Dębska

Bardzo proszę o kontakt mailowy figateam@wp.pl

Pozdrawiam

Edited by M-bal

Nadal nie ustępuje Pani jak widać tej ohydnej gry ?

Mam nadzieję, że to co w końcu zrobiła hodowczyni przyczyni się aby postawiono Pani zarzuty prokuratorskie

wszyscy grają wszyscy kłamią i żadne dziecko nie plakalo po stracie chorego pieska TYLKO ZAPEWNE JEDNĄ HODOWCZYNI JEST POSZKODOWANA. BIEDNA SZKALOWANA.ONA NIKOMU NIE SPRZEDAJE CHORYCH PIESKÓW ZA GRUBĄ KASĘ. WSZYSKIM SIĘ TO ZWYCZAJNIE WYDAWAŁO. 

Przepraszam ale nie  będzie mi żal Pani jak zacznie Pani płakać , że to jednak nie Pani.

Idę za Panią bo zaintrygowała mnie Pani .

Teraz widać , że miałam rację iż ma Pani duży problem ale sama ze sobą.