_Lucy_

Co sądzicie o karmie Brit premium adult medium

8 posts in this topic

Co sądzicie o karmie Brit premium adult medium jeśli chodzi o cocker spaniela widziałam że skład ma dobry, ale wolę się upewnić :) 

dobra ze średniej półki karma. Mój pies z chorą trzustką jadł brita, jagnięcinę z ryżem

Też mogę polecić - wprawdzie kiedyś u niektórych psów powodowała solidne gazy, ale teraz już chyba nie ma tego problemu.

Również polecam. Tak jak wspomniał ojeja - ze średniej półki cenowej - jedna z najlepszych dostępnych karm.

Karma ok ale trochę przereklamowana i mało kto wie, że stosują tani chwyt marketingowy, w którym podają wartość użytego mięsa do produkcji, a nie rzeczywistej zawartości, której nie ma 40% tylko podzielcie to na 5 :)  Osobiście wolę kupić mniej znaną markę w zbliżonej cenie mam 25% zawartości mięsa, bardzo dobry skład i 30 kg a nie 15, a przede wszystkim psu bardzo smakuje i widzę że dobrze się po niej czuje. 

Mojemu smakuje gold dog, kupuje regularnie i widze lepsza siersc u psa :) poza tym jest tansza i produkowana na mniejsza skale, nie jest typowa karma marketowa, czuc roznice w samym zapachu tej karmy, a w składzie ka zawartosc miesa po wysuszeniu, a nie ilosc uzyta do produkcji tak jak w wiekszosci..